ilacTakipSistemi
ilacTakipSistemi

İşinize hız katın

İlaç Takip Sistemi, tüm dünyada uygulanan takip ve izleme sisteminin ilaç sektörüne uyarlanmış biçimidir. İTS yazılımlarımızla tüm ilaç takip depo girdi çıktısını takip edebileceksiniz.
Ecza depoları için hazırlamış olduğumuz İTS yazılımlar veri takip veri göndermede %100 güvenli olup sıfır hata ile çalışmaktadır. Ayrıca yazılımlarımız hız ve perfomans bakımından da normalin üstünde değerlerle, kullanıcılarına ve iş akışına olumlu etki sağlar.

its-plus-server-paketi

İlaç takip sistemini çalıştıracak yüksek işlem kapasitesine sahip sunucu bilgisayar, sizin işlem yoğunluğunuz ve client sayınıza göre belirlenmiş işlemlerinizin maximum performans ile çalışmasını sağlayan özel yazılımlar ile donatılmış ve sadece bu amaç için kullanılması planlanan bilgisayarlardır.

its-plus-bildirim-paketi

Hangi ticari programı ya da hangi muhasebe programını kullanıyor olursanız olun sisteminize entegre olan, muhasebe, sipariş vs için ek bir çaba ve ayrı bir uygulama kullanmadan, bağımsız çalışan İTS yazılımımız ile Sağlık Bakanlığının İlaç Takip Sistemi ile tam entegre bir şekilde çalışabilirsiniz.

its-paket-transfer-servis

İlaç takip sistemi programlarındaki en büyük sıkıntılardan birisi olan PTS(Paket Transfer Servis) sistemine uygun olarak ürünleri alış ve satışta paketler ile binlerce ürünü saliseler içinde okuyabilir ve bildirimlerinizi paket olarak müşterilerinize servis edebilirsiniz.

its-e-Fatura-altyapısı

E-Fatura Sistemi ile paydaşlarınız, piyasada bulunan genel geçer Eczane programları ile (Eczanem, Tebeos, Ilon...vb.) sisteminize bağlanarak (paydaşlarınıza özel ürettiğiniz kullanıcı adı ve şifreler ile) satın aldıkları ilaçların karekodlarını üzerlerine çekebilmekte ve muhasebe işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

DİĞER PROJELER


Proje Detayı

ABHON

Oyun ve Çalışma Koltuğu

Proje Detayı

PRATICAPP CAFE

Garson Çağırma Uygulaması

Proje Detayı

GEZENEK.COM

Gezi rehberi

Proje Detayı

KRIX MOBİL OYUN

Mobil Oyun

Proje Detayı

SİMİT MOBİL OYUN

Mobil Oyun

Proje Detayı

ITS-PLUS

İlaç Takip Sistemi