İLETİŞİM BİLGİLERİ

: Fevzi Çakmak Mh. Kudüs Cd. No: 28 Konya/Karatay
: İstanbul Ofis : Barbaros Mh. Veysipaşa Sk. No:28/1B Altunizade İstanbul
: +90 444 27 14 : bilgi@senkronix.com

İlaç Takip Sistemi, tüm dünyada uygulanan takip ve izleme sisteminin ilaç sektörüne uyarlanmış biçimidir. ITS yazılımlarımızla tüm ilaç takip depo girdi çıktısını takip edebileceksiniz. Ecza depoları için hazırlamış olduğumuz ITS yazılımlar veri takip veri göndermede %100 güvenli olup sıfır hata ile çalışmaktadır. Ayrıca yazılımlarımız hız ve performans bakımından da normalin üstünde değerlerle, kullanıcılarına ve iş akışına olumlu etki sağlar.
İlaç takip Sistemini çalıştıracak yüksek işlem kapasitesine sahip sunucu bilgisayar, sizin işlem yoğunluğunuz ve client sayınıza göre belirlenmiş işlemlerinizin maximum performans ile çalışmasını sağlayan özel yazılımlar ile donatılmış ve sadece bu amaç için kullanılması planlanan bilgisayarlardır.
Hangi ticari programı ya da hangi muhasebe programını kullanıyor olursanız olun sisteminize entegre olan, muhasebe , sipariş vs için ek bir çaba ve ayrı bir uygulama kullanmadan , bağımsız çalışan İTS yazılımımız ile Sağlık Bakanlığının İlaç Takip Sistemi ile tam entegre bir şekilde çalışmaktadır.
İlaç Takip sistemi programlarındaki en büyük sıkıntılardan birisi olan PTS(Paket Transfer Servis) sistemine uygun olarak ürünleri alış ve satışta paketler ile binlerce ürünü saliseler içerisinde okuyabilir ve bildirimlerinizi paket olarak müşterilerinize servis edebilirsiniz.
E-Fatura Sistemi ile Paydaşlarınız piyasada bulunan genel geçer Eczane programları ile (Eczanem, Tebeos, Ilon.. vs) sisteminize bağlanarak (Paydaşlarınıza özel ürettiğiniz kullanıcı adı ve şifreler ile) Satın aldıkları ilaçların karekodlarını üzerlerine çekebilmekte ve muhasebe işlemlerini tamamlayabilmektedir.