depo yonetim sistemi

Deponuzda ürünlerin yerini aramak yerine birkaç tuş ile hangi ürünü nerede bulacağınızı, rafa kimin yerleştirdiğini ve miad bilgilerini raporlar.

depo yonetim sistemleri

SİPARİŞ YÖNETİM SİSTEMİ (SYS) :

Programın amacı : Ürünlerinizi ürün alımı senaryolarınıza uygun bir şekilde takip ederek bayilerinize aynı ürünün farklı fiyatlar ve koşullar ile satışa sunulmasını sağlar. Farklı fiyatlar oluştururken baz alınacak kriterleri siz belirlersiniz.
Örneğin son kullanma tarihi olan ürünler satıyorsunuz. Bu ürünlerin uzan miatlı olanlarını farklı fiyat ve vade ile yakın miatlı olanları farklı bir fiyat ve vade ile satmak istiyorsunuz. SYS sizin kurgularınıza özel tasarlanarak siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde sisteminize tanımlar ve ürünlerinize özel koşullar ekleyebilmenize olanak sağlar.

Entegrasyon : SYS, yaygın kullanılan tüm muhasebe programlarına entegre edilerek çalışabilir.

DEPO YÖNETİM SİSTEMİ (DYS) :

Programın amacı : DYS ile deponuza giren ve çıkan tüm ürünlerinizin ürün alımından sevkiyatına kadar olan süreçlerini kontrol edebilir, süreçlere müdahale edebilir, özel raporlamaları sayesinde personellerinizin performanslarını takip edebilirsiniz. Ürünlerinizin alım aşamasında oluşturulacak size özel senaryo ile ürünlerinizin raf takiplerini yapabilirsiniz.
Deponuzda ürünlerin yerini aramak yerine birkaç tuş ile hangi ürünü nerede bulacağınızı, rafa kimin yerleştirdiğini, ne zaman yerleştirildiğini ve miad bilgilerini raporlar. DYS ile siparişlerinizi dakikalar içerisinde hatasız bir şekilde sevkiyata hazırlayabilirsiniz. DYS paket içeriğine entegre olan sayım modülü sayesinde depo sayımlarınızı 3 farklı senaryo ile hızlıca sayabilirsiniz.

Entegrasyon : DYS, yaygın kullanılan tüm muhasebe programlarına ve SYS'ye entegre edilerek çalışabilir.